Noteikumi

Maksājumu veidi.

 • Skaidra nauda.
 • Kredītkartes, debetkartes .
   
 • Juridiskās personas var norēķināties ar pārskaitījumu - sazinoties ar  vaditaja.hotellatgale@gmail.com.
 • Atgriešanas pieprasījumi jāiesniedz 14 dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, sūtot ziņu uz e-pasta adresi: vaditaja.hotellatgale@gmail.com  


Pirkumu atgriešana.

 • Ja vēlaties atgriezt/aizvietot iegādāto preci vai ziņot par servisa kļūdu, lūdzam sazināties ar pasūtījuma koordinatoriem, zvanot pa tālruni 26168888 vai sūtot e-pastu uz:  vaditaja.hotellatgale@gmail.com.
 • Atgriešanas pieprasījumi jāiesniedz 14 dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.


Papildu noteikumi.

 • Atlaides nav kumulatīvas un neattiecas uz īpašajiem piedāvājumiem.
 • Produkti var atšķirties no attēla un ir pieejami, kamēr ir noliktavā.
 • Produkti ir pieejami tik ilgi, kamēr tie ir picērijas sortimentā.

 

Privātuma politika www.HOTPIZZA.com.lv.

Lai saņemtu vairākus Hotpizza pakalpojumus (picu piegade, piedāvājumi un jaunumi), jūs uzticat mums noteiktus personas datus.

Personas dati ir nepieciešami, lai identificētu Jūs kā pakalpojuma (picu piegādes vai mārketinga informācija vai informācija par darba iespējām) saņēmēju.

Personas dati ir jebkura informācija, ko var izmantot, lai identificētu konkrētu personu.

Mēs veicam atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu personas datu nepārtrauktu drošību un apstrādātu jūsu personas datus saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības noteikumiem (tostarp Eiropas Parlamenta un Padomes Vispārīgo datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679).

Šī politika nosaka, kādus datus Hotpizza par jums vāc, kādam nolūkam un kas iegūst piekļuvi šiem datiem, kā arī jūsu iespējas attiecībā uz iznīcināšanu jūsu datiem un citas jūsu tiesības.


Hotpizza apstrādātie personas dati un to izmantošanas mērķi.

Personas datu apstrāde ir jebkura darbība ar personas datiem, tostarp vākšana, uzglabāšana, organizēšana, izmantošana, apskate, dzēšana, iznīcināšana un citas darbības.

Mēs apkopojam un apstrādājam šādus datus:

Personas datu veids

Mērķis

Bāze

Uzglabāšanas ilgums

Vārds,
uzvārds, tālruņa numurs, adrese, e-pasts pastu

Lai veiktu picas piegādi (pasūtījumu)

Piegādes līgums

2 gadi

e-pasts pastu

Informācijai par piedāvājumiem (mārketings)

Jūsu piekrišana

Kamēr vēlaties saņemt informāciju no mums

īsziņa

Informācijai par piedāvājumiem (mārketings)

Jūsu piekrišana

Kamēr vēlaties saņemt informāciju no mums

Vārds,
uzvārds, tālruņa numurs, adrese, e-pasts pastu

Dalība loterijā

Jūsu piekrišana

1 gads

Vārds, uzvārds, bankas konta numurs


Lai atgrieztu ar bankas karti apmaksātus līdzekļus par atceltu darījumu

Piegādes līguma atcelšana

Saskaņā ar ārējās grāmatvedības noteikumiem par finanšu dokumentu glabāšanu


Personas datu apstrādes metodes.

Informācija par pasūtījumu piegādi.
Lai mēs varētu piegādāt Jūsu pasūtījumu (picu vai citu produktu no mūsu ēdienkartes) un Jūs to saņemtu, mums ir nepieciešama informācija par piegādi (pasūtītāja vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs). Mēs nosūtīsim piegādes apstiprinājumu uz jūsu norādīto tālruņa numuru. Bez šīs informācijas pasūtījuma piegāde nav iespējama.

Tiešais mārketings.
Ja esat piekritis saņemt jaunumus un piedāvājumus par HOTPIZZA produktiem, mēs nosūtīsim jums šādu informāciju uz jūsu norādīto e-pasta adresi vai tālruņa numuru. Ieviešot jaunas priekšrocības vai piedāvājumus, kas pieprasa sniegt papildu personas datus, vai, ja būs nepieciešams izmantot sniegtos datus citiem mērķiem, mēs sniegsim jums atbilstošu informāciju par personas datu apstrādi, pieprasot personas datus vai iepazīstoties ar jaunajiem datu apstrādes mērķiem.

Loterija.
Mēs apstrādājam Jūsu personas datus izložu administrēšanai, ja esat izteicis savu piekrišanu piedalīties tajās. Papildus mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai www.HOTPIZZA.com.lv noskaidrotu un paziņotu uzvarētāju, lai identificētu Jūs, izsniedzot loterijas balvas, kā arī iekļautu Jūsu vārdu un uzvārdu loterijas laimētāju sarakstā.

Lai nodrošinātu Jūsu dalību loterijā, mums ir jāapstrādā Jūsu personas dati, lai noskaidrotu uzvarētāju. Pieprasot laimestu, lūgsim izlozes uzvarētāju uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, lai identificētu izlozes uzvarētāju, pretējā gadījumā laimestu sadale nebūs iespējama.

Informācija par atmaksu.
Ja, veicot pasūtījumu, kā maksāšanas līdzekli esat izvēlējies maksājumu karti vai veicis maksājumu, izmantojot internetbankas pakalpojumus, tiksiet novirzīts uz attiecīgo banku apkalpojošo norēķinu sistēmu. Mēs neievācam un neuzglabājam jūsu maksājumu kartes datus. Tomēr, ja piegādes pasūtījums tiek atcelts pēc maksājuma veikšanas, mēs atmaksāsim saņemto naudu uz jūsu kartes kontu. Pēc maksājuma veikšanas informāciju par to un attiecīgi arī Jūsu datus uzglabāsim tikai grāmatvedības vajadzībām.

Statistiskās informācijas vākšana.
Mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai apkopotu paziņojumus un statistiku, lai uzraudzītu, novērtētu un uzlabotu mūsu pakalpojumus. Lai sasniegtu šos mērķus, mēs neizmantojam jūsu vārdu, kontaktinformāciju vai jebkādu citu informāciju, kas jūs tieši identificē un ļauj identificēt jūs kā konkrētu personu.

Informācija par datu apstrādi.

Identifikācija.
Mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai jūs identificētu tikai tad, kad mums ir nepieciešams noteikt, vai jūs esat tas, ko jūs uzdodat, piemēram, kad jūs sazināties ar mums, pasūtāt atkārtotu piegādi vai laimējat loterijā.

Datu avoti.
Mēs saņemam jūsu personas datus tikai no jums. Jūsu sniegtie personas dati tiek apkopoti pasūtīšanas laikā mājaslapā www.HOTPIZZA.com.lv vai pa tālruni 26168888.

Datu apstrādes vieta.
Jūsu personas dati tiek apstrādāti Latvijā (ES/EEZ), tomēr atsevišķos gadījumos dati var tikt pārsūtīti un apstrādāti valstīs ārpus ES/EEZ.

 Ja mūsu darījumu partneri, kuriem esam pasūtījuši jūsu personas datu apstrādi mūsu vārdā, apstrādā jūsu personas datus ārpus EEZ, mēs pārliecināmies, ka attiecīgie pakalpojumu sniedzēji ievēro tās pašas datu drošības un tehniskās prasības, kas noteiktas Vispārējā aizsardzības regulā Eiropas Parlamenta un Padomes dati Nr.2016/679.

Personas datu izpaušana.

Servisa nodrošinātāji.
Lai sniegtu jums pakalpojumus un informāciju, mēs nododam jūsu personas datus uzņēmumiem, kas sniedz attiecīgus pakalpojumus, piemēram, sūta tiešā mārketinga ziņojumus vai apkalpo www.HOTPIZZA.com.lv Šie uzņēmumi var apstrādāt jūsu personas datus tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem. un nevar tos izmantot citiem mērķiem. Šiem uzņēmumiem ir jāaizsargā jūsu personas dati saskaņā ar likumu un mūsu sadarbības līgumu.

Tiesībsargājošās iestādes, valsts un pašvaldību institūcijas.
Lai izpildītu mūsu likumā noteiktās saistības, mēs varam nodot Jūsu personas datus tiesībsargājošajām iestādēm, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm pēc to pieprasījuma. Mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar tiesībsargājošajām iestādēm, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm, lai aizsargātu savas tiesiskās intereses, izstrādājot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

Jūsu tiesības.

Kā piekļūt saviem datiem.
Jūsu identitāte nav nepieciešama, lai saņemtu HOTPIZZA pakalpojumus. Tāpēc mēs ne vienmēr varam būt pārliecināti par jūsu sniegtās informācijas precizitāti. Šajā sakarā Jums ir iespēja pieprasīt informāciju par Jūsu personas datiem, ja mēs varam Jūs identificēt, izmantojot norādīto tālruņa numuru.

Cik ilgi dati tiek glabāti.
Personas dati tiek apstrādāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, vai līdz brīdim, kad atsaucat savu piekrišanu personas datu apstrādei – ja mēs varam Jūs identificēt pēc ievadītajiem personas datiem. Iestājoties šiem nosacījumiem, mēs varēsim droši dzēst jūsu personas datus vai deidentificēt tos, lai tos nevarētu saistīt ar jums.

Datu labošana un atjaunināšana.
Ja varēsim jūs identificēt pēc norādītā tālruņa numura, varēsiet labot savus datus. Jūs varat atjaunināt daļu savas informācijas nākamajā pasūtījumā.

Piekrišanas atsaukšana.
Ja apstrāde ir balstīta uz jūsu piekrišanu un mēs varam jūs identificēt pēc jūsu tālruņa numura, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu turpmākai personas datu apstrādei. Turklāt jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret jūsu personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos. Atteikties no tiešā mārketinga var, izmantojot komerciālajā informācijā norādīto saiti (e-pastā vai SMS) vai vaditaja.hotellatgale@gmail.com.

Kā uzdot jautājumu.
Ja jums ir kādi jautājumi par datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums vaditaja.hotellatgale@gmail.com .


BRĪDINĀJUMI PIRCĒJIEM!

Alkohola kontroles likums paredz, ka Latvijas Republika aizliedz arī pārdot alkoholiskos dzērienus personām, kas jaunākas par 18 gadiem.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. Alkohola pārdošana, pirkšana un nodošana nepilngadīgajiem ir aizliegta!